Rugsėjo 1-oji!

rug1

Priimtų mokinių sąrašai

Skelbiame naujai priimtų mokinių klasių sąrašus. Nuoroda…

Valdovų rūmuose pagerbti sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikę Lietuvos abiturientai

Valdovų rūmuose ceremonijos metu LR Ministras pirmininkas A. Butkevičius ir Švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė pasveikino 93 šalies abiturientus, kurie tris ar daugiau valstybinių brandos egzaminų išlaikė surinkdami maksimalų balų kiekį – 100. Džiaugiamės, kad tarp geriausių Lietuvos mokinių – ir keturi Kauno „Saulės“ gimnazijos abiturientai: Sintija Raudonytė, Gintarė Leonaitė, Simonas Gervė ir Gediminas Milašius! Didžiuojamės Jumis – nuoširdūs sveikinimai!

Apdovanoti gimnazijos „šimtukininkai“

Kauno rotušėje apdovanoti Kauno m. mokyklų abiturientai, kurių žinios iš dviejų ar daugiau valstybinių brandos egzaminų įvertintos 100 balų. Šventės metu apdovanoti ir mūsų gimnazijos abiturientai bei juos egzaminams ruošę mokytojai.

Plačiau žiūr. http://www.kaunas.lt/2016/07/naujienos/apdovanoti-geriausi-kauno-abiturientai/

88-osios abiturientų laidos Brandos atestatų įteikimo šventė

Kauno Kristaus Prisikėlimo Bazilikoje 88-osios Kauno „Saulės“ gimnazijos laidos abiturientams įteikti Brandos atestatai: brandą liudijančius dokumentus gavo 220 abiturientų. Sveikinimus ir palinkėjimus ateičiai gimnazijos absolventams išsakė gimnazijos direktorė Sonata Drazdavičienė, Kristaus Prisikėlimo mažosios bazilikos klebonas dekanas Jo Prakilnybė mons. Vytautas Grigaravičius, Kauno miesto mero pavaduotojas Vasilijus Popovas bei Kauno miesto mero patarėjas prof. Dainius Pavalkis, abiturientų auklėtojai ir tėveliai. Brangūs Kauno „Saulės“ gimnazijos 88-osios laidos abiturientai, lai „Saulės“ gimnazijoje subrandintos Jūsų mintys taps realybe, padedančia siekti, kurti, atsinaujinti, dirbti ir gyventi! Gero skrydžio į brandų ir savarankišką gyvenimą!

« 1 6 »

Džiaugiamės valstybinių brandos egzaminų rezultatais, net 40-čia 100 balų įvertinimų:

Po tris 100 balų įvertinimus gavo:
Simonas Gervė (anglų k., matematika, informacinės technologijos)
Gediminas Milašius (anglų k., matematika, informacinės technologijos)
Gintarė Nomeikaitė (lietuvių k., biologija, chemija)
Sintija Raudonytė (anglų k., matematika, fizika)

Po du 100 balų įvertinimus gavo:
Laura Kardemytė (anglų k., matematika)
Rūta Leonaitė (matematika, lietuvių k.)
Gabija Lukoševičiūtė (anglų k., lietuvių k.)
Mikas Stonis (anglų k., istorija)

Visų brandos egzaminų išlaikymo vidurkis 72 balai.

Sveikiname 88-osios laidos abiturientus.

Rytoj 12 val. Kauno Kristaus prisikėlimo bazilikoje vyks brandos atestatų įteikimo šventė.
Maloniai kviečiame visus dalyvauti.

Užsienio kalbų VBE

Džiaugiamės puikiais užsienio kalbų valstybinio brandos egzamino rezultatais.
Anglų kalbos VBE šiais metais laikė 218 abiturientų. Visi abiturientai egzaminą išlaikė, sveikiname 23 abiturientus gavusius 100 balų.
Bendras egzamino įvertinimų vidurkis 77 balų.
Rusų kalbą bei vokiečių kalbą laikė 2 mokiniai. Abu mokiniai gavo virš 95 balų.

Priimti mokiniai

Naujai priimamų į gimnazija mokinių sąrašas mokinių sąrašas.
Susirinkimas birželio 15 dieną 15val. Iki susirinkimo privaloma pristatyti (kas to nepadarė) dokumentų originalus.
Neįstojusiems mokiniams dokumentai grąžinami 106 kab. nuo 8-15val.

Padėka Kauno „Saulės“ gimnazija

Kauno m. populiariosios dainos konkurso prizininkai

Sveikiname Kauno miesto mokinių V – ajame jaunimo populiariosios dainos konkurse „Aušrovizija – 2016“ antrąją vietą užėmusį gimnazijos ansamblį (mokyt. J. Kulakauskienė ir G. Paukštys) ir trečiąją vietą – gimnazijos vaikinų kvartetą „KSG BAND“ (Povilas Ezerskis 1D, Jonas Jakubauskas 1D, Timas Pauliučenka 1F, Tomas Kildišis 1C, mokyt. U. Ciprisevičius).

« 1 2 »

Tvarkaraštis