Naujienos


Meilės Tėvynei ir žmogui diena: Vasario 16-osios laureatas, padėkos, parodos ir akcijos

Šiandien gimnazijos bendruomenės šventė meilės Tėvynei ir žmogui dieną. Direktorė S. Drazdavičienė, nuoširdžiai sveikindama bendruomenę, kvietė: „Lietuvos Nepriklausomybės aktas ne tik atvedė tautą į modernių Vakarų valstybių bendriją, bet ir įpareigojo remtis į garbingą krašto praeitį, liudyti jos gyvastingumą, likti ištikimiems laisvos visuomenės idealams ir išvien kurti savo ir viso pasaulio ateitį“, Paviešindama savo įsakymą, direktorė paskelbė 2016 m. Vasario 16-osios laureatę – ja už išskirtinius laimėjimus, pilietinį aktyvumą, brandžią, iniciatyvią, kūrybišką ir sąmoningą veiklą, puoselėjant Lietuvos, miesto ir gimnazijos istoriją bei tradicijas tapo 4A klasės gimnazistė Augustė Kaknevičiūtė. Bendruomenę ir 2016 m. Vasario 16-osios laureatę sveikino ir gimnazijos absolventas, dukart gimnazijos Vasario 16-osios laureatas, LR Vidaus reikalų ministro patarėjas Arnoldas Pikžirnis. Už aktyvią, iniciatyvią, pilietišką, kokybišką, kolegialumu ir bendradarbiavimu grįstą sąmoningą tautinę, socialinę ir kitą veiklą gimnazijoje, mieste ir/ar šalyje padėkota šiems gimnazijos mokiniams: Streckiui Matui (1B), Klimui Matui (1C), Viršinskaitei Gretai (1E ), Vitkauskui Gyčiui (1E), Michalkevičiui Ryčiui (1E), Matusevičiui Jonui (1F), Kamenskui Juozui (2A), Bilskytei Godai (2D), Daunoraitei Ievai (2E),  Jankūnui Antanui (2F), Šepučiui Dominykui (2H), Sokolovaitei Aurelijai (3B), Žižytei Patricijai (3B), Ginelevičiūtei Dominykai (3D), Blankaitei Ramunei (3H), Bučytei Viltei (3K), Jankūnui Erikui (4A), Lukenčikaitei Monikai (4A), Vainiūnui Rokui (4C), Linkevičiūtei Gabijai (4D), Kreipavičiui Rokui (4F), Milerytei Julijai (4F), Paulionytei Juditai (4F), Lekavičiūtei Gabrielei (4H).

Vasario 16-osios proga šiandien gimnazistai džiaugėsi ir paroda „Kelias į Nepriklausomybę“ bei Mokinių tarybos iniciatyva organizuotomis įvairiomis kūrybiškomis akcijomis.

Su Laisvės švente, brangieji!

Išmaniosios 3D klasės atidarymas Kauno „Saulės“ gimnazijoje

Kauno „Saulės“ gimnazija yra viena geriausių mokyklų regione, kurioje mokosi 865 14-19 metų jaunuoliai. Atsižvelgiant į egzaminų rezultatus, esame tarp 15 proc. geriausių Lietuvos mokyklų. Mūsų siekis – įkurti XXI amžiaus mokyklą su mobiliomis interaktyviomis klasėmis, kur mokiniai galėtų technologijų pagalba gilinti žinias ir įgyti mokslinių – praktinių kompetencijų. Tradiciškai gimnazijoje ugdymo procesas yra orientuotas į gamtos ir tiksliuosius mokslus, todėl didelis dėmesys gimnazijoje skiriamas šių mokslų mokymui kitaip.

Vasario 9 d. 11 val. Kauno „Saulės“ gimnazijoje atidaryta išmanioji 3D klasė. Kauno regione tai yra pirmoji tokia klasė, kurios mokomosios programos skirtos būtent gimnazijos klasių mokiniams. Europoje tokios klasės jau yra įdiegtos ir efektyvumo tyrimai parodė, jog jų nauda labai didelė tiek mokiniams, tiek ir mokytojams.

Šventę iškilmingai atidarė gimnazijos direktorė Sonata Drazdavičienė. Išmaniosios klasės pristatyme dalyvavo Kauno miesto mero pavaduotojas Simonas Kairys, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas, ŠMM Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyr. specialistė Alma Valevičiūtė, KPKC direktorė Rasa Bortkevičienė, BMK kompanijos atstovas Rimantas Mačernis, generaliniai 3D klasės rėmėjai UAB „Telesoftas“ direktorius Algirdas Stonys, UAB „Kitron“ personalo projektų vadovė Vita Staniukynaitė ir mokymų inžinierius Gediminas Mikšys. Išmaniosiomis technologijomis ypač džiaugėsi gimnazistai ir jų tėvai. Visi 3D klasės atidarymo dalyviai turėjo unikalią galimybę dalyvauti integruotoje matematikos, chemijos ir biologijos pamokoje, kurią vedė gimnazijos vadovų ir mokytojų komanda.

Dėkojame socialiai atsakingoms verslo įmonėms UAB „TeleSoftas“ ir UAB „Kitron“ bei mūsų gimnazistų tėveliams už suteiktą unikalią galimybę įdiegti išmaniąsias technologijas tiksliųjų ir gamtos mokslų mokymo procesui tobulinti, integruojant informacines technologijas bei užsienio kalbas.

« 1 2 »

Šimtadienis

Kauno „Saulės“ gimnazijos 88 – osios laidos abiturientai už Šimtadienio šventę „Saulė“ – šimtų širdžių namai“ nuoširdžiai dėkoja: šventės koordinatorėms direktorei Sonatai Drazdavičienei ir direktorės pavaduotojai Lijanai Čiarienei, meno vadovei Jovitai Kulakauskienei, choreografui Gintarui Paukščiui, abiturientų auklėtojoms Adelei Šarkienei (4A), Ilonai Knyzelienei (4B), Lilijanai Blažytei (4C), Laimai Stasiūnaitei (4D), Vitai Kisieliūtei (4E), Jūratei Radavičiūtei (4F), Dalei Skrabulienei (4G), Zofijai Bražienei (4H) – už idėjų palaikymą ir motinišką priežiūrą, gerb. Vidai Meduneckienei ir visiems abiturientų tėveliams– už nuoširdžią pagalbą rengiantis šventei, dailininkei Birutei Čiagienei, gimnazijos garso operatoriams – 2A klasės mokiniui Juozui Kamenskui ir mokytojui Valdemar Volyniec, garsistų ir apšvietėjų komandai Rolandui, Remigijui ir Marijui, Česlovui Michalkevičiui ir 2B klasės mokiniams bei jų auklėtojai Ritai Jonaitienei, sutikusiems svečius rūbinėje, 3-ųjų klasių gimnazistams – už tai, kad tęs „Saulės“ gimnazijos tradicijas, VDU komandai – už VDU rūmų prieglobstį, Kauno „Saulės“ gimnazijai – čia liks aidintys mūsų balsai, šypsenos, prasmingi atminimai, jaunatviška gyvybė, nes „Saulė“- šimtų širdžių namai!..

« 1 7 »

Gimnazijos bendruomenė telkiasi atsisveikinimui su žiema bei pavasario sutiktuvėms!

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Jei nebėgsi, išvarysim,

Su botagais išbaidysim!

« 1 3 »

 

2016 m. 88 laidos abiturientų šimtadienio kalendoriai

« 1 2 »

„Saulė“ – šimtų širdžių namai“!

Vasario 5 d. drauge su gimnazijos 88-ąja abiturientų laida švęsime Šimtadienio šventę „Saulė“ – šimtų širdžių namai“!

Saugesnio interneto diena

Gruodžio mėnesį projekto Saugesnis internetas komanda paskelbė tris konkursus: plakatų kūrimo konkursą „Aš už geresnį internetą“, „Papuošk klasės duris“ ir vaizdaraščių/ tinklaraščių įrašo konkursą „Aš už geresnį internetą“.

Vaizdaraščių/ tinklaraščių įrašo konkurso „Aš už geresnį internetą“ nugalėtojai

Tinklaraščiai:

  1. vieta Diana Bezujevskytė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  2. vieta Andrius Pleikys, Tauragės Tarailių progimnazija;

Vaizdaraščiai:

  1. vieta Kamilė Dumskytė , Kėdainių rajono  Akademijos gimnazija;
  2. vieta Tauras Eičius ir  Juozas Kamenskas, Kauno „ Saulės“ gimnazija;
  3. vieta Linas Zairys , Vitalijus Lovkis, Ugnius Vitartas, Mindaugas Skučas, Klaipėdos Varpo gimnazija.

Ačiū ruošusiems mokytojams: Jūratei Matulaitienei ir Andrėjai Adašiūnienei.

Maironiečių konferencija

2015 metų gruodžio 9 dieną 3B klasės gimnazistės Ieva Damaševičiūtė ir Patricija Žižytė dalyvavo kasmetinėje Maironiečių konferencijoje, kuri pirmą kartą vyko Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazijoje. Joje dalyvavo dar 3 mokyklos: Varpo gimnazija, Veršvų vidurinė mokykla, Maironio gimnazija. Konferencijos tikslas pristatyti tiriamuosius darbus, išreikšti savo nuomonę, pasisakyti tiriamųjų darbų klausimai. Gimnazistės pristatė savo tiriamuosius darbus: „Žmogus, kuris žinojo viską“ bei „2B klasės nuotykiai 16-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje“. Konferencijoje taip pat aptartas emigracijos klausimas, nagrinėta poeto Maironio kūryba, jo vartojamos metaforos, jų reikšmė.

Keliauk ir dainuok

Kauno jaunųjų turistų centro DIPLOMAS „Saulės“ gimnazijos komandai, turistinės dainos konkurse „Keliauk ir dainuok“, laimėjusiai III vietą. Ačiū dalyviams: Erikui Kalnaičiui (1C) , Matui Klimui (1C), Danieliui Skučui (1C), Tomui Kildišiui (1C), Matui Kazlauskui (2C). Vadovas U. Ciprisevičius. Sveikiname!

Nordplus Junior projekto „Developing Future Leaders“ susitikimas Viborge

Sausio 18-22 dienomis mes, grupė „Saulės“ gimnazijos mokinių kartu su mokytojomis Laima Girdauskiene ir Jūrate Radavičiūte, dalyvavome Nordplus Junior projekto „Developing Future Leaders“ susitikime Viborge, Danija. Penkios dienos Danijoje buvo įsimintinos. Pabėgę nuo Lietuvoje likusių reikalų ir rūpesčių, pasidavėme naujiems įspūdžiams, naujiems pažįstamiems ir nepamirštamai patirčiai. Tai buvo puiki proga patobulinti savo anglų kalbą ir  bendravimo įgūdžius. Skaityti daugiau…

Tvarkaraštis

Pamoka Pradžia Pabaiga
I 8:00 8:45
II 8:55 9:40
III 9:50 10:35
IV 10:55 11:40
V 11:50 12:35
VI 12:55 13:40
VII 13:50 14:35

Svarbu

dienynas Manodienynas VU KHF VU KHF
atsisiųsti  Facebook  asu ASU
VDU-logo-Copy VDU  logo KK
ktu_herbas KTU  Vgtu-logo VGTU
dofe DofE