Naujienos


Erazmus

Gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda Tarptautiniame projekto Erazmus+ trečiąją dieną praleido Taikomųjų mokslų universitete Zalcburge. Mokiniai klausėsi universiteto pristatymo, dalyvavo rinkodaros naujovėms skirtoje paskaitoje, susitiko su naujų verslų kūrėjais bei mokėsi kurti aplikaciją.

Erazmus

Zalcburge (Austrija) tarptautiniame projekte Erazmus+ darbiniuose susitikimuose dalyvaujanti gimnazijos komanda džiaugiasi darbinga antra diena: mokiniai dirbo grupėse ir tyrė įmonių steigimo ypatumus įvairiose Europos šalyse.

Tarptautinio projekto Erazmus+ darbiniuose susitikimuose Zalcburge (Austrija) 

Spalio 16 – 22 dienomis gimnazijos mokinių komanda bei mokytojos L. Girdauskienė ir J. Radavičiūtė Zalcburge (Austrija) dalyvauja tarptautinio projekto Erazmus+ darbiniuose susitikimuose. Projekto pirmoji diena: Hallen mokykloje mokiniai atliko veiklas, susijusias su komandos formavimu, tarptautinės MMB kūrimo bei veiklų organizavimu, nagrinėjo Canvas verslo modelį.

Verslo idėjų generavimas

Džiaugiamės gimnazijoje vykusiu tradiciniu integruotu ekonomikos ir verslo kalbos metodiniu renginiu „Verslo idėjų generavimas“. Renginyje dalyvavo mokiniai ir ekonomikos mokytojai iš Kauno miesto mokyklų, universitetų ir verslo atstovai. Sveikinimo žodį renginio dalyviams tarė gimnazijos direktorė Sonata Drazdavičienė bei buvęs gimnazistas Audrius Zujus, kuris su mokiniais pasidalino savo sėkmės istorija.

Renginio metu „Saulės“ gimnazijos mokinių bendrovės „ZipWorkShop“, „Clober“ ir „Baldukas“ buvo apdovanotos nominacijoje Originaliausia idėja mažiausiais kaštais (nominacijos steigėjai – KTU EVF). Verslo įmonė „Boxellence“ gavo prizą už Lietuviškiausią idėją (steigėjai VU KHF), o  „Plugis“ buvo išrinkta Startuoliškiausia verslo idėja (nominacijos steigėjas – DnB bankas). Verslo Vadovų klubas apdovanojo bendrovę „Sleepex“ už Drąsiausią idėją.  „Saulės“ gimnazijos įsteigta nominacija Už mokslo ir technologijų derinimą iškeliavo į „Rasos “ gimnaziją, laimėtoja – mokinių bendrovė „DK Vacuum Tube Audio Design“.  Renginį apibendrino ir  dalyvius  paskatino ryžtingai siekti savo svajonių LJA direktorius Justinas Noreika ir LJA Tarybos narys dr. Vladas Lašas.

« 1 2 »

Krašto apsaugos diena Lietuvos kariuomenės mokykloje

Spalio 11 d. 2C klasės mokiniai su mokytojais dalyvavo edukaciniame renginyje „Krašto apsaugos diena Lietuvos kariuomenės mokykloje“. Mokiniai susipažino su kario žygio ekipuote, karine technika, stebėjo karinės kovinės savigynos pamokas ir paskanavo kareiviškos košės.​

« 1 3 »

Misija Sibiras 2016

Spalio 4 d. gimnazijos mokiniai džiaugėsi dalyvavę integruotame užsiėmime – susitikime su „Misijos Sibiras 2016“ dalyviu – Raseinių „Šaltinio“ progimnazijos istorijos mokytoju Arnu Zmitra.

GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖ – MOKOMOSIOSE PRIEŠGAISRINĖS SAUGOS PRATYBOSE

2016 m. rugsėjo 30 d. 12.20 val. direktorei pranešta, kad jaučiamas dūmų kvapas, sklindantis iš gimnazijos palėpės patalpų, dūmai esą negausūs, atviro ugnies židinio nematyti. Direktorė skambina bendruoju pagalbos tel. 112. Tuo metu aktyvuojama gimnazijos priešgaisrinė sistema, nedelsiant pasirūpinama, kad būtų atrakinti išėjimai iš gimnazijos bei atjungta elektros energija, per gimnazijos radiją bendruomenė kviečiama nedelsiant pradėti evakuaciją. Situacija tampa dar sudėtingesnė – negalima evakuotis į vidinį gimnazijos kiemą – čia vyksta asfalto keitimo darbai, įeiti į kiemą neina… Mokytojai veda vaikus iš gimnazijos pro kitus evakuacijos plane numatytus išėjimus, vedančius Savanorių pr. link.  Iš gimnazijos evakuojasi ir personalo darbuotojai: valytojos, darbininkai, valgyklos darbuotojos…

Šiandien gimnazijos bendruomenė mokomosiose pratybose „pasitikrino“, kaip elgtis, esant ekstremaliai situacijai. Įvertinant situaciją, kad evakuacijos metu dėl gimnazijos vidinio kiemo asfalto remonto darbų nebuvo galima pasinaudoti trimis išėjimais iš gimnazijos ir reikėjo visai bendruomenei evakuotis tik pro du išėjimus, mokomosios pratybos praėjo itin sklandžiai: evakuotasi per 5 min. Nuoširdžiai dėkojame visai gimnazijos bendruomenei už susitarimų laikymąsi!

« 1 2 »

Informacija dėl gimnazijos kiemo remonto darbų

Nuo rugsėjo 30 d. (penktadienio) prasidėjo gimnazijos kiemo asfaltavimo darbai. Tikėtina, kad jie truks apie savaitę. Atsiprašome visų už laikinus nepatogumus.
Džiaugiamės turėdami galimybę atsinaujinti.

ATNAUJINTOS GIMNAZIJOS FUTBOLO AIKŠTELĖS ATIDARYMO CEREMONIJA

Daugiau kaip dešimtmetį Kauno „Saulės“ gimnazija laikosi nuostatos, kad prie mokyklos esantis aikštynas turi būti atviras norintiems sportuoti vaikams. Bendradarbiaudama su Lietuvos futbolo federacija (LFF), gimnazija dalyvavo konkursiniame projekte „Dėl mažų universalių aikštelių įdiegimo“ ir laimėjo LFF lėšas aikštelei įrengti: 2006 m. gegužę gimnazija šventė futbolo aikštyno atidarymą.Šiandien gimnazijos bendruomenė, minėdama gimnazijos futbolo aikštės įrengimo dešimtmetį, džiaugėsi LR Vyriausybės ir Lietuvos futbolo federacijos rūpesčiu atnaujinta gimnazijos futbolo aikštele! Atnaujintos gimnazijos futbolo aikštės atidarymo ceremonijoje bendruomenę sveikino gimnazijos direktorė Sonata Drazdavičienė, Lietuvos federacijos generalinis direktorius Nerijus Dunauskas, Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Romanas Levinskas, Kauno m. mero pavaduotojas Vasilijus Popovas.

Futbolas – populiari gimnazijos moksleivijos sporto šaka – apie tai liudija ir faktai, kad dalyvaujame įvairiuose futbolo turnyruose bei varžybose: mokyklų futbolo žaidynėse „Golas“ (gimnazijos mišri merginų ir vaikinų komanda yra tapusi Kauno miesto čempione), vaikų užimtumo projekte „Sugrąžinkime vaikus į stadionus, LFF renginyje „Moterys ir futbolas“, daugelyje draugiškų futbolo rungtynių su kitomis miesto ir šalies gimnazijomis. Nuoširdžiai džiaugiamės pasiektais rezultatais: ne kartą gimnazijos ugdytiniai tapo futbolo varžybų prizininkais. Įgyvendinta gimnazijos futbolo aikštelės atnaujinimo programa ir toliau leis organizuoti kokybiškus su futbolo sporto šaka susijusius užsiėmimus. Neabejojame, kad renovuota gimnazijos futbolo aikštele džiaugiasi jaunuomenė, kuri savo laisvalaikį noriai praleidžia ne interaktyvioje erdvėje, bet aktyviai sportuodama miesto centre – patrauklioje Kauno „Saulės“ gimnazijos futbolo aikštelėje!

« 1 3 »

Gimnazija be sienų: pamokos – išvykos

Drauge su gimnazijos mokiniais džiaugiamės anglų kalbos mokytojos J. Radavičiūtės rugsėjo 19-22 d. organizuotomis pamokomis – išvykomis „Pažinkime savo mietą“.

Tvarkaraštis

Pamoka Pradžia Pabaiga
I 8:00 8:45
II 8:55 9:40
III 9:50 10:35
IV 10:55 11:40
V 11:50 12:35
VI 12:55 13:40
VII 13:50 14:35

Svarbu

dienynas Manodienynas VU KHF VU KHF
atsisiųsti  Facebook  asu ASU
VDU-logo-Copy VDU  logo KK
ktu_herbas KTU  Vgtu-logo VGTU
dofe DofE