Naujienos


Gimnazijos turistai – prizininkai

Sveikiname gimnazijos komandą (vad. Daiva Vizbaraitė), Kauno m. mazgų rišimo konkurse „Vedlio kilpa“ laimėjusią 2-ąją vietą!

Gimnazijos MMB dalyvavo JAV ambasados mokymuose

Šiandien Vilniuje MMB atstovams JAV ambasada vedė mokymus, kaip pradėti verslą bei generuoti idėją. Į šiuos mokymus pakviestos net keturios gimnazijos MMB. Mokymai vyko anglų kalba.

Kauno „Saulės“ gimnazijos muziejus parengė Č. Spirgevičiaus knygą, skirtą Lietuvos kankinei Elenai Spirgevičiūtei

2016 m. Kauno „Saulės“ gimnazijos muziejus parengė buvusio gimnazijos mokinio Česlovo Spirgevičiaus poezijos knygą „MANO BIBLIJĖLĖ“ (Neįmenama mįslė. Sek mane…). Redaktorė – Solveiga Laučienė. Knyga skirta kūrėjo sesers Elenos Spirgevičiūtės (taip pat buvusios mūsų gimnazijos auklėtinės), Dievo tarnaitės, 70-osioms mirties metinėms paminėti. Č. Spirgevičius 1954 m. baigė tuomet dar vadintą Kauno VIII-tą vidurinę mokyklą (dab. „Saulės“ gimnazija) 11a klasę (klasės auklėtoja – matematikos mokytoja Marija Muralytė). Poezijos įkvėpimo šaltiniu tapo sesers vaikystėje po kalėdine eglute mažajam broliui padėta maldaknygė su žodžiais: „Mažam Čėsiui! Kūdikėlio Jėzaus šventę prisiminti. Kalėdų Senelis. 1943. XII.24“. Maldaknygė, ilgus metus saugota, tapo relikvija, primenanti taip anksti netektą seserį. Skaityti daugiau…

Europos robotų savaitė

Kauno technologijos universitetas prisijungė prie Europos robotikos savaitės (angl. European Robotics Week 2016) iniciatyvų ir lapkričio 25 d. moksleiviams organizavo ekskursijas po pramonių robotų laboratorijas: užsiėmimuose dalyvavo ir gimnazijos mokiniai (mokyt. Ramūnas Liuokaitis).

Europos robotų savaitė vyksta kartą per metus ir yra minima visoje Europoje. Su robotika susiję renginiai būna skirti pačiai įvairiausiai publikai, akcentuojant robotikos svarbą įvairiose taikomosiose srityse. Pagrindinis tikslas – įkvėpti moksleivius domėtis technologijos mokslais ir siekti karjeros gamtos, inžinerijos, technologijos ir matematikos mokslų srityse.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę apsilankyti paskaitose apie robotiką, organizuojamose ekskursijose, susipažinti su laboratorijomis, dalyvauti organizuojamose parodose, stebėti robotų pasirodymus viešosiose erdvėse.

« 1 4 »

Kauno miesto 9-12 klasių mergaičių matematikos olimpiada

Lapkričio 24 dieną gimnazijoje vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių mergaičių matematikos olimpiada. Dalyvavo 21 komanda. Mergaitės sprendė 6 uždavinius. Sprendimų trukmė 90 min. Olimpiados rezultatus galite peržiūrėti čia.

Lietuvos aerobinės gimnastikos varžybose „Klaipėda 2016″ iškovotas sidabras

Lapkričio 24 d. gimnazijos aerobinės gimnastikos komanda puikiai pasirodė Lietuvos aerobinės gimnastikos varžybose „Klaipėda 2016″ ir iškovojo sidabro medalius! Sveikiname komandą (Ugnė Pakalniškytė 3A, Gabija Pikturnaitė 3B, Viktorija Grigaitytė 3B, Ugnė Ūsaitė 3B, Vaiva Vaičiulytė 3C) ir jų trenerę Dianą Brazauskienę!

Dainos konkursas anglų kalba „From the Bottom of My Heart“

Sveikiname gimnazijos duetą – Isabellą Amina Mia (3G) ir Edviną Kučinską (1B) (vadovė – Jovita Kulakauskienė) – už laimėtą 3-ąją vietą Kauno miesto mokinių dainos konkurse anglų kalba „From the Bottom of My Heart“.

Prasmingos veiklos Tarptautinio Nord plus Junior projekto darbiniuose susitikimuose

Pabaigėme paskutinės projekto dienos veiklas Mercantec mokykloje. Mokiniai iš šalių-partnerių turėjo galimybę pristatyto savo šalį ir verslo idėjas projekto dalyviams bei aptarti tarptautinio bendradarbiavimo galimybes. Dalyvavome ir susitikime su Viborg savivaldybės atstovu, kuris vadovavo projekto su Apple įgyvendinimui Viborge. Politikas papasakojo apie šalies ir miesto įvaizdžio svarbą pritraukiant tarptautines investicijas.

SKAIMENINIŲ KNYGŲ BIBLIOTEKA GIMNAZIJOJE!

MŪSŲ GIMNAZIJA užsakė „Vyturio“ skaitmeninių knygų bibliotekos prenumeratos paslaugą VISIEMS mokyklos mokiniams ir mokytojams. Skaityti gali ir mokinių tėvai. Dovanos kodas,  įvedamas trečiame registracijos žingsnyje, yra kaunosaules7878 Skaityti daugiau…

Kauno miesto mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybų prizininkai

Džiaugiamės ir sveikiname gimnazijos komandą (M. Damulis, M. Kalaušis, D. Barauskas, M. Kazlauskas, R. Žilys, I. Braziulis, K. Damulis, G. Gaubys) ir jų trenerį Tadą Žiūką, Kauno miesto mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybose laimėjus 3-ąją vietą!

Tvarkaraštis

Pamoka Pradžia Pabaiga
I 8:00 8:45
II 8:55 9:40
III 9:50 10:35
IV 10:55 11:40
V 11:50 12:35
VI 12:55 13:40
VII 13:50 14:35

Svarbu

dienynas Manodienynas VU KHF VU KHF
atsisiųsti  Facebook  asu ASU
VDU-logo-Copy VDU  logo KK
ktu_herbas KTU  Vgtu-logo VGTU
dofe DofE  untitled-1 Vyturys