Naujienos


Sveikiname Kauno m. varžybų vicečempiones!

Šiandien įvyko Kauno m. sporto šventė-varžybos „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė“, kuriose mūsų gimnazijos komanda – Aleksandravičiūtė Daniela, Emilija Čepkauskaitė, Goda Šedytė, Aurelija Kemežytė, Rugilė Ruzgaitė (2E), Rugilė Sakalauskaitė (2F) – laimėjo 2 vietą! Sveikiname gimnazijos sportininkes ir jų mokytoją Daivą Vizbaraitę. 

I – asis respublikinis Petro Vyšniausko saksafonininkų festivalis – konkursas

Plungės rajono savivaldybės kultūros centras sveikina Kauno „Saulės“ gimnazijos moksleivius: Marių Petruškevičių 3A, Gediminą Milašių 4B, Mantą Vaitkevičių 3D ir jų muzikos vyr. mokytoją Ugnių Ciprisevičių, dalyvavusius I – ajame respublikiniame Petro Vyšniausko saksafonininkų festivalyje – konkurse. 

„Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė 2015“

Šiandien gimnazijoje vyko sporto šventė „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė 2015“. Šis moterų ir merginų sportą populiarinantis renginys prieš septynerius metus buvo inicijuotas tuometinės gimnazijos Mokinių tarybos ir jos pirmininkės Redos Mockutės. „Sportuojanti mergaitė – būsima olompietė“ – ne tik tradicija tapusi sporto šventė, bet ir labai populiari. Šventėje grojo Ugniaus Ciprisevičiaus vadovaujamas instrumentinis ansamblis, šoko Dianos Brazauskienės treniruojama aerobikos komanda. Šiemet varžybose dalyvavo dvylika merginų komandų – tad sportinė kova įnirtinga, nors netrūko ir geros nuotaikos.  Šventės pabaigoje sveikinome visas sporto fiestos dalyves bei apdovanojome nugalėtojas: už 1 vietą – 2E klasės, 2 vietą – 1C klasės, 3 vietą – 1A klasės merginų komandas. Gimnazijos sporto šventės „Sportuojanti mergaitė – būsima olompietė 2015“ nugalėtojoms linkime sėkmės Kauno miesto turo varžybose. Nuoširdžiai dėkojame sirgaliams, palaikiusiems būsimas olimnpietes, bei kūno kultūros mokytojams K. Balčiūnaitei, D. Brazauskienei, D. Vizbaraitei, A. Stankienei, L. Seliuginienei, T. Baniui, A. Ruseckui, „DJ klubo“ vadovui V. Volyniec, meno vadovei J. Kulakauskienei ir muzikos mokytojui U. Ciprisevičiui, padėjusiems rengti šią įspūdingą šventę.

Tolerancijos popietė – 2015 „Draugystės laivas“

Šiandien mūsų gimnazija minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną, kuri visame pasaulyje UNESCO sprendimu nuo 1995 m. minima lapkričio 16 – ąją. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautų, religijų ir rasių, žmonių, sergančių ar turinčių problemų, toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę.

Pasidžiaugę gimnazistų sukurta „Tolerancijos mozaika“, dieną tęsėme tolerancijos popietėje „Draugystės laivas“. Išradingieji gimnazistai savo pasirodymais džiugino susirinkusiuosius savo puikiais, originaliais, spalvingais ir linksmais pasirodymais. Vertinimo komisija nusprendė Tolerantiškiausia klase pripažinti … visas klases! O kiekvienai iš jų buvo įteikti garbingų nominacijų diplomai. Už jaudinančią kelionę iš Trojos į Itakę artistiškiausia klase paskelbta 1B, už išradingą matematiką išradingiausia klase tapo 1G, už įspūdingą gimnazisto sapną kūrybiškiausia klase pripažinta 1D, už linksmą požiūrį ir šokius ant kėdžių linksmiausia klase paskelbta 3K, už šiltą klasės šeimos pristatymą talentingiausia klase tapo 1F, už dainos „Aš tikrai myliu Saulę“ kūrybą 1A klasė pripažinta muzikaliausia, už „spalvotą“ naujokų požiūrį 1C klasei suteiktas spalvingiausios ir už drąsą „lietuje“ 1E klasei – aktyviausios klasės titulai.

Gimnazistų mėgiama tolerancijos popietė „Draugystės laivas“ skatina naujuosius mūsų bendruomenės narius kūrybiškumui bei kviečia pažinti vieniems kitus: mokytojams – mokinius, auklėtojams – auklėtinius, gimnazistams – savo klasės ir mokyklos draugus.

Lyčių lygybė: šių dienų aktualijos

Lapkričio 11 d. „Saulė“ gimnazijoje vyko integruota, atvira dorinio ugdymo ir pilietiškumo  pamoka – protų mūšis  „Lyčių lygybė: šių dienų aktualijos“.  Pamokos metu moksleiviai susitiko su  Kauno moters užimtumo centro direktore, lyčių lygybės eksperte, tarptautinių projektų koordinatore Jūrate Puidiene.

Pamokoje dalyvavo 3A ir 3E klasių moksleiviai.  Tai  buvo  netradicinė  erudicijos ir žinių patikros pamoka, kurioje gimnazistai turėjo galimybę giliau pažvelgti į lyčių lygybės problematiką šiuolaikinio pasaulio kontekste.  Pamoką vedė dorinio ugdymo mokytojos Neringa Zaveckienė ir Nijolė Kulėšienė. Pamoką apibendrino viešnia Jūratė Puidienė ir gimnazijos direktorė Sonata Drazdavičienė. 

Tvarkaraštis

Pamoka Pradžia Pabaiga
I 8:00 8:45
II 8:55 9:40
III 9:50 10:35
IV 10:55 11:40
V 11:50 12:35
VI 12:55 13:40
VII 13:50 14:35

Svarbu

dienynas Manodienynas VU KHF VU KHF
atsisiųsti  Facebook  asu ASU
VDU-logo-Copy VDU  logo KK
ktu_herbas KTU  Vgtu-logo VGTU
dofe DofE