Naujienos


Išrinkime geriausią 2016 metų mokinių bendrovę!

Lietuvos Junior Achievement“ kviečia į didžiausią metų mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) konkursą – mugę, kurios metu varžysis šalies mokinių mokomosios bendrovės, tarp kurių ir Kauno „Saulės“ gimnazijos MMB „la Jam“ ir MMB „Past Inventors“.

Nuoširdžiai gviečiame savo balsais palaikyti mūsų gimnazijos startuolius!

Balsuokime ir išrinkime geriausią 2016 metų mokinių bendrovę:    http://m.delfi.lt/verslas/verslas/article.php?id=71157740#a_emb_146220017379388_20686#a_emb_146220095670768_20686#a_emb_146225089786473_20686

Pamoka apie lyderystę

Šiandien gausus būrys gimnazistų dalyvavo integruotoje pamokoje „Lyderystė. Kompetencijos, reikalingos šiandienos specialistui“ – pamoką vedė Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. Lektorius su gimnazijos mokiniais diskutavo apie tai, kaip jaunas žmogus turėtų planuoti savo sėkmės kelią, jo paties vaidmenį kuriant savo gyvenimą, išsilavinimo svarbą, bendruomenės lyderystės svarbą, verslo situaciją Lietuvoje, kaip pokyčiai pramonėje keičia darbo rinką ir kt. Gimnazistai itin aktyviai uždavinėjo jaunimą dominančius klausimus, o lektorius noriai ir argumentuotai į juos atsakinėjo. 

Tarptautinė šokio diena

Kauno „Saulės“ gimnazijos moksleiviai mini tarptautinę šokio dieną. 

Gimnazijos mokytoja – čempionė!

Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytoją Korneliją Balčiūnaitę, Kauno „Hoptrans-Sirenų“ ekipos kapitonę, drauge su komanda iškovojusią Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės titulą!!!

Skaitykite daugiau:  http://www.delfi.lt/krepsinis/naujienos/lmkl-krepsininkes-apdovanojimu-ceremonijoje-suspindo-moterisku-groziu.d?id=71119650

AKCIJA „TYLOS STEBUKLINGA VERSMĖ“

Šiandien gimnazijos bendruomenė akcija „Tylos stebuklinga versmė“ paminėjo Tarptautinę triukšmo supratimo dieną: aptarę triukšmo poveikį žmogaus fizinei ir psichinei  sveikatai, vieną minutę pabuvome visiškoje tyloje ir drauge su daugeliu pasaulio šalių pajutome iškalbingą tylą…

Šią prasmingą akciją inicijavo LR Švietimo ir mokslo ministerija, bendradarbiaudama su Sveikatos apsaugos ministerija. Akcijos tikslas – skatinti visuomenę atsiriboti nuo triukšmo ir ugdyti atsakomybę už tylios aplinkos puoselėjimą.

KVIEČIAME BALSUOTI UŽ GIMNAZIJĄ!

Mūsų gimnazija LR Švietimo ir mokslo ministerijos bendruomenių konkursui pateikė gimnazijos projektą „Tėvai ir vaikai: ši diena yra Tavo – išgyvenk ją!“.

Filmuota medžiaga.

NUOŠIRDŽIAI KVIEČIAME BALSUOTI: daugiausiai balsų surinkęs projektas bus apdovanotas specialiu prizu!

BALSUOJAME TIK 2016 M. BALANDŽIO 25 – 30 D. TINKLALAPYJE http://bendruomene.smm.lt (IEŠKOME: KAUNO „SAULĖS“ GIMNAZIJA – BENDRUOMENIŠKUMO DIENA „TĖVAI IR VAIKAI: ŠI DIENA YRA TAVO – IŠGYVENK JĄ!“ IR SPAUDŽIAME „BALSUOTI“ J).

Projekto organizatoriai tikisi gausaus Jūsų palaikymo.

 

Pagarbiai

Gimnazijos administracija   

„SAULĖ“ TVARKOSI!

Balandžio 23 d., Kauno „Saulės“ gimnazijos bendruomenė (418 mokinių, 44 mokytojai ir administracija) prisijungė prie jau tradicija tapusios miesto erdvių švarinimosi akcijos „Darom“, kuri visus kauniečius pasitiko šūkiu „Kaunas tvarkosi!“. Pilni rytinio entuziazmo bei atgimstančio pavasario įkvėptų jėgų mūsų gimnazijos bendruomenės nariai tvarkė Vytauto parko žaliąsias erdves. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems šioje gražioje akcijoje – tegu ši graži akcija įprasmina mūsų visų meilę savo gamtai, miestui bei šaliai!

« 1 6 »

Gimnazijos komandos darbinio tarptautinio Erazmus+ projekto susitikimo Švedijoje dienoraštis:

Įspūdžiai iš kultūrinės projekto dienos balandžio 22 d. Stokholme: apsilankėme Vazos muziejuje, kuriame gidė papasakojo apie bendrą Baltijos regiono istoriją; nusifotografavome žydinčių sakurų fone – šiuo metu tai mėgstamiausia vietos gyventojų asmenukių vieta, nes sakurų žydėjimas trunka ne taip ir ilgai; pavaikščiojome po senamiestį ir nusifotografavome paskutinei bendrai nuotraukai prie Karališkųjų rūmų… Džiaugiamės prasminga tarptautinio Erazmus+ projekto darbine savaite Švedijoje! 

Respublikos jaunųjų mokslininkų konferencija

2016 m. balandžio 22d. Aurelija Sokolovaitė, 3B klasės gimnazistė,(mokytoja A. Kondrotienė) dalyvavo Respublikos jaunųjų mokslininkų konferencijoje, Kauno Santaros gimnazijoje. Ji pristatė darbą apie  kultūrinių veikėjų slapyvardžių pasirinkimo motyvus. Darbo tikslas atskleisti XVIII-XIX a. ir XXI a. rašytojų slapyvardžių skirtumus bei jų reikšmę. Antuanas de Sent Egziuperi yra pasakęs, jog kūrėjas ar poetas visai ne tas, kuris išgalvoja ar įrodo, o tasai, kuris skatina tapti, taigi tie rašytojai, kurie slepiasi už kito vardo šešėlio,  ne tik skatina, bet ir patys siekia kažkuo tapti.

„Jurginės ant septynių Telšių miesto kalvų“

Milda Pranskutė, 3b kl., Ieva Damaševičiūtė, 3b kl., Viltė Didžgalvytė, 1e kl., Dominyka Kerpytė, 1e kl., Meda Urnavičiūtė, 1e kl., Rūta Želvytė, 1e kl., dalyvavo respublikiniame maironiečių sambūryje „Jurginės ant septynių Telšių miesto kalvų“ Telšiuose, mokytoja A.Kondrotienė. 

Tvarkaraštis

Pamoka Pradžia Pabaiga
I 8:00 8:45
II 8:55 9:40
III 9:50 10:35
IV 10:55 11:40
V 11:50 12:35
VI 12:55 13:40
VII 13:50 14:35

Svarbu

dienynas Manodienynas VU KHF VU KHF
atsisiųsti  Facebook  asu ASU
VDU-logo-Copy VDU  logo KK
ktu_herbas KTU  Vgtu-logo VGTU
dofe DofE