Naujienos

Gimnazijos bendruomenė telkiasi atsisveikinimui su žiema bei pavasario sutiktuvėms!

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Jei nebėgsi, išvarysim,

Su botagais išbaidysim!

« 1 3 »

2016 m. 88 laidos abiturientų šimtadienio kalendoriai

« 1 2 »

„Saulė“ – šimtų širdžių namai“!

Vasario 5 d. drauge su gimnazijos 88-ąja abiturientų laida švęsime Šimtadienio šventę „Saulė“ – šimtų širdžių namai“!

Saugesnio interneto diena

Gruodžio mėnesį projekto Saugesnis internetas komanda paskelbė tris konkursus: plakatų kūrimo konkursą „Aš už geresnį internetą“, „Papuošk klasės duris“ ir vaizdaraščių/ tinklaraščių įrašo konkursą „Aš už geresnį internetą“.

Vaizdaraščių/ tinklaraščių įrašo konkurso „Aš už geresnį internetą“ nugalėtojai

Tinklaraščiai:

1. vieta Diana Bezujevskytė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  2. vieta Andrius Pleikys, Tauragės Tarailių progimnazija;

Vaizdaraščiai:

1. vieta Kamilė Dumskytė , Kėdainių rajono  Akademijos gimnazija;
  2. vieta Tauras Eičius ir  Juozas Kamenskas, Kauno „ Saulės“ gimnazija;
  3. vieta Linas Zairys , Vitalijus Lovkis, Ugnius Vitartas, Mindaugas Skučas, Klaipėdos Varpo gimnazija.

Ačiū ruošusiems mokytojams: Jūratei Matulaitienei ir Andrėjai Adašiūnienei.

Maironiečių konferencija

2015 metų gruodžio 9 dieną 3B klasės gimnazistės Ieva Damaševičiūtė ir Patricija Žižytė dalyvavo kasmetinėje Maironiečių konferencijoje, kuri pirmą kartą vyko Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazijoje. Joje dalyvavo dar 3 mokyklos: Varpo gimnazija, Veršvų vidurinė mokykla, Maironio gimnazija. Konferencijos tikslas pristatyti tiriamuosius darbus, išreikšti savo nuomonę, pasisakyti tiriamųjų darbų klausimai. Gimnazistės pristatė savo tiriamuosius darbus: „Žmogus, kuris žinojo viską“ bei „2B klasės nuotykiai 16-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje“. Konferencijoje taip pat aptartas emigracijos klausimas, nagrinėta poeto Maironio kūryba, jo vartojamos metaforos, jų reikšmė.

Keliauk ir dainuok

Kauno jaunųjų turistų centro DIPLOMAS „Saulės“ gimnazijos komandai, turistinės dainos konkurse „Keliauk ir dainuok“, laimėjusiai III vietą. Ačiū dalyviams: Erikui Kalnaičiui (1C) , Matui Klimui (1C), Danieliui Skučui (1C), Tomui Kildišiui (1C), Matui Kazlauskui (2C). Vadovas U. Ciprisevičius. Sveikiname!

Nordplus Junior projekto „Developing Future Leaders“ susitikimas Viborge

Sausio 18-22 dienomis mes, grupė „Saulės“ gimnazijos mokinių kartu su mokytojomis Laima Girdauskiene ir Jūrate Radavičiūte, dalyvavome Nordplus Junior projekto „Developing Future Leaders“ susitikime Viborge, Danija. Penkios dienos Danijoje buvo įsimintinos. Pabėgę nuo Lietuvoje likusių reikalų ir rūpesčių, pasidavėme naujiems įspūdžiams, naujiems pažįstamiems ir nepamirštamai patirčiai. Tai buvo puiki proga patobulinti savo anglų kalbą ir  bendravimo įgūdžius. Skaityti daugiau…

Gimnazijoje vyko „Stalo žaidimų savaitė“

Sausio 18 – 22 dienomis gimnazijoje vyko „Stalo žaidimų savaitė“, kurią iniciavo Vaiko gerovės komisijos nariai, siekdami praturtinti pamokas netradicinėmis edukacinėmis priemonėmis.  Žaidimų įvairovė puikiai atitiko pamokų pobūdį: „Alias“ žaidėmė užsienio kalbų pamokose, „Lietuvą“ – istorijos, geografijos, lietuvių kalbos pamokose, „Monopolį“ – matematikos, ekonomikos pamokose. Didelio populiarumo sulaukė „Dixit“ – kūrybiškumą ir kitų supratimą ugdantis žaidimas. Nuotraukose galite matyti, kokie netradiciniai turnyrai šią savaitę vyko kūno kultūros pamokose. Mokinių nuomone, „Stalo žaidimų savaitė“ – puiki idėja, kurią bus tikrai verta pakartoti ateityje.

« 1 2 »

Žiemos fantazija 2015

Džiaugiamės ir sveikiname gimnazijos moksleivius, dalyvavusius tarptautiniame kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių darbų konkurse „Žiemos fantazija 2015“.

Sveikiname Kauno m. olimpinio festivalio čempiones!

Džiaugiamės ir sveikiname gimnazijos krepšinio merginų komandą, tapusią Kauno miesto olimpinio festivalio krepšinio čempionėmis! Komandai ir jos treneriui T. Baniui linkime pergalių tolimesniuose olimpinio festivalio etapuose.

Tvarkaraštis

Pamoka Pradžia Pabaiga