Naujienos


Skaitymas „veža“

Nuo pat mažens mums yra skaitomos knygos. Jos padeda pasinerti į vaizduotės tolimiausius užkampius, pamatyti pasaulį ryškiausiomis spalvomis, regėti neįmanomus vaizdus, patirti nuostabiausias akimirkas ir nuotykius. Kuo labiau mes augame ir bręstame, tuo skaitymas įgyja vis kitokią prasmę. Knyga jau tampa ne tik maloni pasaka prieš miegą,bet ir giliausios išminties šaltinis, tyriausias žvilgsnis į pasaulį pro svetimus akinius. Labiausiai už viską skaitymas tampa mūsų suvokimo pagrindu, kuris „veža“, kuris įkvepia kurti ir keistis. Skaityti daugiau…

Kauno miesto turizmo varžybos

Gegužės 3 d.  gimnazijos mokiniai dalyvavo Kauno m. moksleivių žaidynių turizmo varžybose.

Sveikiname gimnazijos vaikinų turizmo komandą laimėjusią I-ąją vietą: Luką Naujoką 4 E kl., Gediminą Versecką 3 A kl., Joną Soraką 4 C kl., Vytenį Leonavičių 4 C kl.

Sveikiname gimnazijos merginų turizmo komandą laimėjusią III- ąją vietą: Viktoriją Pociūtę 4 D kl., Dianą Subačiūtę 4 H kl., Aušrą Kvietkaitę 4 D kl., Aušrinę Stankutę 4 Ckl.

Komandų vadovė  – Daiva Vizbaraitė.

„MEKA-2016“

„MEKA-2016“ – KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto (EVF), Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto (MGMF) ir banko „Swedbank“ jau antrus metus iš eilės organizuojamas mokinių verslumo konkursas. Jo tikslas –  paskatinti jaunus žmones susipažinti su verslo kasdienybe, ugdyti savo verslumo gebėjimus ir dar mokyklos suole tapti verslo ekspertais. Konkursas 10-12  klasių moksleiviams, kurie domisi ekonomika, matematika, vadyba, marketingu. Tai – puiki galimybė mokiniams pritaikyti turimas ekonomikos ir matematikos žinias praktiškai ir taip lavinti savo verslumo įgūdžius. Skaityti daugiau…

Olimpinė diena

Gegužės 12 diena – Olimpinė diena Kauno „Saulės“ gimnazijoje.

Išrinkime geriausią 2016 metų mokinių bendrovę!

Lietuvos Junior Achievement“ kviečia į didžiausią metų mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) konkursą – mugę, kurios metu varžysis šalies mokinių mokomosios bendrovės, tarp kurių ir Kauno „Saulės“ gimnazijos MMB „la Jam“ ir MMB „Past Inventors“.

Nuoširdžiai gviečiame savo balsais palaikyti mūsų gimnazijos startuolius!

Balsuokime ir išrinkime geriausią 2016 metų mokinių bendrovę:    http://m.delfi.lt/verslas/verslas/article.php?id=71157740#a_emb_146220017379388_20686#a_emb_146220095670768_20686#a_emb_146225089786473_20686

Pamoka apie lyderystę

Šiandien gausus būrys gimnazistų dalyvavo integruotoje pamokoje „Lyderystė. Kompetencijos, reikalingos šiandienos specialistui“ – pamoką vedė Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. Lektorius su gimnazijos mokiniais diskutavo apie tai, kaip jaunas žmogus turėtų planuoti savo sėkmės kelią, jo paties vaidmenį kuriant savo gyvenimą, išsilavinimo svarbą, bendruomenės lyderystės svarbą, verslo situaciją Lietuvoje, kaip pokyčiai pramonėje keičia darbo rinką ir kt. Gimnazistai itin aktyviai uždavinėjo jaunimą dominančius klausimus, o lektorius noriai ir argumentuotai į juos atsakinėjo. 

Tarptautinė šokio diena

Kauno „Saulės“ gimnazijos moksleiviai mini tarptautinę šokio dieną. 

Gimnazijos mokytoja – čempionė!

Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos kūno kultūros mokytoją Korneliją Balčiūnaitę, Kauno „Hoptrans-Sirenų“ ekipos kapitonę, drauge su komanda iškovojusią Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionės titulą!!!

Skaitykite daugiau:  http://www.delfi.lt/krepsinis/naujienos/lmkl-krepsininkes-apdovanojimu-ceremonijoje-suspindo-moterisku-groziu.d?id=71119650

AKCIJA „TYLOS STEBUKLINGA VERSMĖ“

Šiandien gimnazijos bendruomenė akcija „Tylos stebuklinga versmė“ paminėjo Tarptautinę triukšmo supratimo dieną: aptarę triukšmo poveikį žmogaus fizinei ir psichinei  sveikatai, vieną minutę pabuvome visiškoje tyloje ir drauge su daugeliu pasaulio šalių pajutome iškalbingą tylą…

Šią prasmingą akciją inicijavo LR Švietimo ir mokslo ministerija, bendradarbiaudama su Sveikatos apsaugos ministerija. Akcijos tikslas – skatinti visuomenę atsiriboti nuo triukšmo ir ugdyti atsakomybę už tylios aplinkos puoselėjimą.

KVIEČIAME BALSUOTI UŽ GIMNAZIJĄ!

Mūsų gimnazija LR Švietimo ir mokslo ministerijos bendruomenių konkursui pateikė gimnazijos projektą „Tėvai ir vaikai: ši diena yra Tavo – išgyvenk ją!“.

Filmuota medžiaga.

NUOŠIRDŽIAI KVIEČIAME BALSUOTI: daugiausiai balsų surinkęs projektas bus apdovanotas specialiu prizu!

BALSUOJAME TIK 2016 M. BALANDŽIO 25 – 30 D. TINKLALAPYJE http://bendruomene.smm.lt (IEŠKOME: KAUNO „SAULĖS“ GIMNAZIJA – BENDRUOMENIŠKUMO DIENA „TĖVAI IR VAIKAI: ŠI DIENA YRA TAVO – IŠGYVENK JĄ!“ IR SPAUDŽIAME „BALSUOTI“ J).

Projekto organizatoriai tikisi gausaus Jūsų palaikymo.

 

Pagarbiai

Gimnazijos administracija   

Tvarkaraštis

Pamoka Pradžia Pabaiga
I 8:00 8:45
II 8:55 9:40
III 9:50 10:35
IV 10:55 11:40
V 11:50 12:35
VI 12:55 13:40
VII 13:50 14:35

Svarbu

dienynas Manodienynas VU KHF VU KHF
atsisiųsti  Facebook  asu ASU
VDU-logo-Copy VDU  logo KK
ktu_herbas KTU  Vgtu-logo VGTU
dofe DofE