Naujienos


GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖ – MOKOMOSIOSE PRIEŠGAISRINĖS SAUGOS PRATYBOSE

2016 m. rugsėjo 30 d. 12.20 val. direktorei pranešta, kad jaučiamas dūmų kvapas, sklindantis iš gimnazijos palėpės patalpų, dūmai esą negausūs, atviro ugnies židinio nematyti. Direktorė skambina bendruoju pagalbos tel. 112. Tuo metu aktyvuojama gimnazijos priešgaisrinė sistema, nedelsiant pasirūpinama, kad būtų atrakinti išėjimai iš gimnazijos bei atjungta elektros energija, per gimnazijos radiją bendruomenė kviečiama nedelsiant pradėti evakuaciją. Situacija tampa dar sudėtingesnė – negalima evakuotis į vidinį gimnazijos kiemą – čia vyksta asfalto keitimo darbai, įeiti į kiemą neina… Mokytojai veda vaikus iš gimnazijos pro kitus evakuacijos plane numatytus išėjimus, vedančius Savanorių pr. link.  Iš gimnazijos evakuojasi ir personalo darbuotojai: valytojos, darbininkai, valgyklos darbuotojos…

Šiandien gimnazijos bendruomenė mokomosiose pratybose „pasitikrino“, kaip elgtis, esant ekstremaliai situacijai. Įvertinant situaciją, kad evakuacijos metu dėl gimnazijos vidinio kiemo asfalto remonto darbų nebuvo galima pasinaudoti trimis išėjimais iš gimnazijos ir reikėjo visai bendruomenei evakuotis tik pro du išėjimus, mokomosios pratybos praėjo itin sklandžiai: evakuotasi per 5 min. Nuoširdžiai dėkojame visai gimnazijos bendruomenei už susitarimų laikymąsi!

« 1 2 »

Informacija dėl gimnazijos kiemo remonto darbų

Nuo rugsėjo 30 d. (penktadienio) prasidėjo gimnazijos kiemo asfaltavimo darbai. Tikėtina, kad jie truks apie savaitę. Atsiprašome visų už laikinus nepatogumus.
Džiaugiamės turėdami galimybę atsinaujinti.

ATNAUJINTOS GIMNAZIJOS FUTBOLO AIKŠTELĖS ATIDARYMO CEREMONIJA

Daugiau kaip dešimtmetį Kauno „Saulės“ gimnazija laikosi nuostatos, kad prie mokyklos esantis aikštynas turi būti atviras norintiems sportuoti vaikams. Bendradarbiaudama su Lietuvos futbolo federacija (LFF), gimnazija dalyvavo konkursiniame projekte „Dėl mažų universalių aikštelių įdiegimo“ ir laimėjo LFF lėšas aikštelei įrengti: 2006 m. gegužę gimnazija šventė futbolo aikštyno atidarymą.Šiandien gimnazijos bendruomenė, minėdama gimnazijos futbolo aikštės įrengimo dešimtmetį, džiaugėsi LR Vyriausybės ir Lietuvos futbolo federacijos rūpesčiu atnaujinta gimnazijos futbolo aikštele! Atnaujintos gimnazijos futbolo aikštės atidarymo ceremonijoje bendruomenę sveikino gimnazijos direktorė Sonata Drazdavičienė, Lietuvos federacijos generalinis direktorius Nerijus Dunauskas, Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Romanas Levinskas, Kauno m. mero pavaduotojas Vasilijus Popovas.

Futbolas – populiari gimnazijos moksleivijos sporto šaka – apie tai liudija ir faktai, kad dalyvaujame įvairiuose futbolo turnyruose bei varžybose: mokyklų futbolo žaidynėse „Golas“ (gimnazijos mišri merginų ir vaikinų komanda yra tapusi Kauno miesto čempione), vaikų užimtumo projekte „Sugrąžinkime vaikus į stadionus, LFF renginyje „Moterys ir futbolas“, daugelyje draugiškų futbolo rungtynių su kitomis miesto ir šalies gimnazijomis. Nuoširdžiai džiaugiamės pasiektais rezultatais: ne kartą gimnazijos ugdytiniai tapo futbolo varžybų prizininkais. Įgyvendinta gimnazijos futbolo aikštelės atnaujinimo programa ir toliau leis organizuoti kokybiškus su futbolo sporto šaka susijusius užsiėmimus. Neabejojame, kad renovuota gimnazijos futbolo aikštele džiaugiasi jaunuomenė, kuri savo laisvalaikį noriai praleidžia ne interaktyvioje erdvėje, bet aktyviai sportuodama miesto centre – patrauklioje Kauno „Saulės“ gimnazijos futbolo aikštelėje!

« 1 3 »

Gimnazija be sienų: pamokos – išvykos

Drauge su gimnazijos mokiniais džiaugiamės anglų kalbos mokytojos J. Radavičiūtės rugsėjo 19-22 d. organizuotomis pamokomis – išvykomis „Pažinkime savo mietą“.

Gimnastika visiems

Mūsų gimnazijos aerobinės gimnastikos komandos narės dalyvavo tarptautiniame renginyje: bendradarbiaudamos su Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ ir Lietuvos studentų sporto asociacija šauniai pasirodė tarptautiniame studentų sporto festivalyje. Nuoširdžiai dėkojame merginoms ir jų mokytojai Dianai Brazauskienei!

KAUNO „SAULĖS“ GIMMNAZIJA PRIPAŽINTA VERSLIAUSIA MOKYKLA EUROPOJE!

Rygoje vykusiame versliausių Europos Junior Achievement mokyklų apdovanojimuose „The Entrepreneurial School Awards 2016“ mūsų gimnazijai skirtas Europos versliausios mokyklos apdovanojimas! Dėkojame mokytojoms L. Girdauskienei ir J. Radavičiūtei – nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės gimnazijos mokinių mokomosiomis bendrovėmis ir jų veikla, garsinančia mūsų gimnaziją pasaulio kontekste.

Gimnazijos maironiečiai Baltų vienybės sambūryje Raudonėje

Gimnazijos maironiečiai rugsėjo 22 d. atstovavo gimnazijai Lietuvos maironiečių sambūryje Raudonėje „Baltų aidai Jurbarko krašte“. Nuoširdžiai dėkojame gimnazistams ir jų mokytojai Audronei Kondrotienei.

« 1 3 »

Saulės gimnazijos moksleivės tarptautiniame projekte

Rugsėjo 15 d. gimnazijos moksleivės ir jų mokytoja Diana Brazauskienė prisijungė prie Europos judėjimo savaitės, sudalyvaudamos šokio pamokoje # BEACTIVE- judėk šokio ritmu. Europos judėjimo savaitė – Europos komisijos iniciatyva, kuria siekiama populiarinti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje.

GERAS PAVYZDYS ĮKVEPIA

Šiandien gimnazijos aktų salėje 1D, 3D, 3F, 4D ir 4F klasių mokiniai dalyvavo integruotame užsiėmime „Geras pavyzdys įkvepia gyvenimo sėkmei“: pamoką vedė Lietuvos visuomenės veikėjas, įvairių nevyriausybinių organizacijų steigėjas ir rėmėjas, mūsų gimnazijos absolventas Tadas Langaitis. Svečias noriai pasidalino savo gyvenimo patirtimi, atsakė į gimnazistų klausimus ir susitikimą užbaigė motyvuojančiu padrąsinimu, kad gyvenime savo veiklas reiktų planuoti, tačiau asmenybė privalo turėti drąsos rizikuoti, išbandyti įvairias veiklas, kurios leis tobulėti pačiam ir pasaulį darys geresnį. Tuo pat metu gimnazijoje šurmuliavo Iir neformaliojo švietimo mugė: savo veiklas pristatė visų gimnazijoje veikiančių būrelių vadovai ir gimnazistai.

Dainų šventė „Tu mums viena“

Dėkojame meno vadovei Jovitai Kulakauskienei, paruošusiai ir  puikiai pasirodžiusį Kauno „Saulės“ gimnazijos mišrų chorą „Akordas“  2016 m. respublikinei moksleivių dainų šventei „Tu mums viena“.

Tvarkaraštis

Pamoka Pradžia Pabaiga
I 8:00 8:45
II 8:55 9:40
III 9:50 10:35
IV 10:55 11:40
V 11:50 12:35
VI 12:55 13:40
VII 13:50 14:35

Svarbu

dienynas Manodienynas VU KHF VU KHF
atsisiųsti  Facebook  asu ASU
VDU-logo-Copy VDU  logo KK
ktu_herbas KTU  Vgtu-logo VGTU
dofe DofE